Kullanım Kılavuzu ve Dökümantasyon

TR

Kurulum

ES BUSINESS kurulumu Erkan Soft tarafından otomatik olarak kurulmaktadır. Gerekli koşullar sağlandığı taktirde kısa süre içerisinde kurulum işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

 • Sisteme Giriş
  Müşteri paneliniz üzerinden siparişinizi takip edebilir, kurulumunu sağlandıktan sonra tarafınıza giriş bilgileriniz sms ile size gönderilecektir.
  1. Sistem Gereksinimleri
   Kurulum sihirbazı, kurulum için gerekli olan sunucu gereksinimlerimi kontrol eder. Eğer sunucunuz kurulum için yeterli donanıma sahipse otomatik olarak bir sonraki aşamaya geçersiniz.

   Eğer sunucunuz gereksinimlerin birini yada bir kaçını karşılamıyorsa bir uyarı sayfası ile karşılaşırsınız. Bu durumda hosting firmanızdan veya bir sunucu yönetim uzmanından destek almanız gerekir.

   Aşağıdaki butona tıklayarak sunucunuzun sistem ile uyumluluğunu kontrol eden PHP dosyasını indirebilir ve sitenize yükleyebilirsiniz. Bu sayede kurulum veya taşıma işlemleri öncesinde, barındırma hizmetinizin ES BUSINESS ile uyumluluğunu denetleyebilirsiniz.

   » Gereksinim Denetleyiciyi İndir

  2. Veritabanı Bilgileri
   Veritabanı bilgilerinizi talep ettiğiniz taktirde tarafınıza sms ile otomatik olarak en kısa sürede iletilecektir.
  3. Kurulum Başarıyla Tamamlandı

   Bu aşama, kurulumun başarıyla tamamlandığını ifade eder. Aynı zamanda standart olarak yönetici giriş bilgilerini sms ile alacaksınız. Standart olarak yönetici e-posta adresiniz, erkansoft.com müşteri hesabınızda kayıtlı eposta adresinizdir. Standart yönetici parolanız admin123 şeklindedir.

  Sistem Gereksinimleri Yükseltme (Güncelleme)

Bir Sorunuz mu Var?

Sorularınızı cevaplamayı bekleyen muhteşem bir ekibimiz var.
Bize Ulaşın.

Daha detaylı bilgi almak için hemen arayın.

+90 850 346 4062

Erkan Soft Copyright © 2020. All rights reserved.
Join Our Discord Channel
Top