Kullanım Kılavuzu ve Dökümantasyon

TR

Yükseltme (Güncelleme)

Es-Business, gelişmiş bir versiyon yükseltme özelliğine sahiptir. Yeni bir versiyon duyurulduğunda, Es-Business yönetim panelinizde güncelleme bulunduğuna dair yönetim paneli kısımda bir bölüm gösterilir ve güncellemelerin kontrol edilmesi gerektiği bilgisi verilir.

Güncellemeler

Güncellemeler sayfasını ziyaret ettiğinizde karşınıza yukarıdaki gibi bir görüntü gelecektir. Orta ve üst kısımda kullanmakta olduğunuz sürüm gösterilmekte olup hemen alt tarafında yükseltme yapabileceğiniz bir buton verilmektedir.

Versiyon Geçmişi

Sayfanın hemen alt kısmında, duyurulan güncellemeler ile ilgili versiyon geçmişi bulunmaktadır. Bu alanda daha önce duyurulan versiyonlara ait güncelleme notları bulunmaktadır. Bu notları inceleyerek versiyona ait yapılan geliştirmeleri görebilirsiniz.

Yükseltme Nasıl Yapılır?

Sayfanın üst orta kısmında yer alan xx sürümüne yükselt butonuna tıkladığınız taktirde, versiyon yükseltme ile ilgili bir bilgilendirme penceresi görürsünüz.

"Güncelleme Talep Et" butonuna tıkladığınız anda, versiyon yükseltme işlemlerini sistem yöneticinizden talep etmiş olursunuz talebiniz üzerine sistem yöneticisi onayladıktan sonra otomatik olarak güncellemeniz erçekleşir ve güncelleme işlemi tamamlanmış olur. Bunların dışında ekstra bir işlem yapmanız gerek yoktur.

Kurulum Teknik Destek

Bir Sorunuz mu Var?

Sorularınızı cevaplamayı bekleyen muhteşem bir ekibimiz var.
Bize Ulaşın.

Daha detaylı bilgi almak için hemen arayın.

+90 850 346 4062

Erkan Soft Copyright © 2020. All rights reserved.
Join Our Discord Channel
Top